1. leht 1-st
Mootoris mingi jama
Postitatud: 12 Aug 2013 11:33
Postitas juxsu
Tegemist pole küll omegaga, aga probleem on tõsine. Opel tigra ei käivitu korralikult, pöörded jäävad ka kuidagi madalaks. Sõidu ajal hakkab jõnksutab ja tundub, et üks silinder ka ei tööta. Summutist tuleb bensiini haisu ka. Küünaldes ja küünlajuhtmetes viga ei ole. Tigra on 95 aasta 1.4 ja 66kw
Re: Mootoris mingi jama
Postitatud: 12 Aug 2013 14:11
Postitas erks932
miks välistad küünlad ja nende juhtmed? kuna vahetasid ära?
kas kontorollisid ka,et kõigile küünaltele säde tuleb?
silindri kompressiooni oled kontrollinud?
Re: Mootoris mingi jama
Postitatud: 13 Aug 2013 04:53
Postitas juxsu
Küünlad ja küünlajuhtmed kontrolliti kõik üle. kuni 2000 pööreteni jõudu autol pole, peale seda muutub erksamaks. Seda silindri kompressiooni ei ole kontrollinud, aga saab seda ise ka kontrollida kuidagi?
Re: Mootoris mingi jama
Postitatud: 14 Aug 2013 07:20
Postitas ChrisDian
Saab ise kontrollida aga sellejaoks on mõõdikut vaja, bensiinimootori oma saad umbes 20 euroga. vb leiad siit foorumist kellegi kellelt laenata, mõõtmine pole üldse raske.
Re: Mootoris mingi jama
Postitatud: 14 Aug 2013 09:17
Postitas petzp
Võimalik, et plokikaanetihend on ära.
Re: Mootoris mingi jama
Postitatud: 14 Aug 2013 12:02
Postitas M2x
Tundub kompressiooni veana jamh, omal oli bmw 520, tollel täpselt samad sümptomid, pärast kaanetihendi vahetust sai korda. Natukese aja pärast tuli uuesti, siis tuli välja, et vlklapp oli ära põlenud, ei sulgunud korralikult.