K: Milline on ABS/TC aju?

Elektroonika jamab - anna teada
Q-tok

K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Q-tok »

Et siuke omamoodi loll küsimus ,et milline see abs/tc aju on ja kus asub??
Kas see mis kapoti all on seal releede juures?

Tegu on 98.aasta caravan omegaga
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Tuju »

abs/tc aju on absi ploki küljes
releede juures on pritsungi aju
Q-tok

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Q-tok »

Tuju kirjutas:abs/tc aju on absi ploki küljes
releede juures on pritsungi aju
ja kus on absi plokk?
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Tuju »

ABSi plokk on vasaku lanseroni küljes roolivüimu paagi all
2,5-sel ikka väääga kehva ligi pääseda
Q-tok

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Q-tok »

Tuju kirjutas:ABSi plokk on vasaku lanseroni küljes roolivüimu paagi all
2,5-sel ikka väääga kehva ligi pääseda
Mul 3.0 aga kas sinna ploki juurde pääsemiseks on vaja väga palju asju maha kiskuda?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Tim »

No ega vahet pole kas 2.5 või 3.0 ühed V6-ed mõlemad ja kapoti all on ruumi oluliselt vähem kui R4 mootori puhul.ABS-i plokk on jah paremal pool(juhipoolt vaadates),seal mitu piduri toru ja üks jämedam juhtmekimp,kui õli ja tolm ää pühkida siis paistavad vastavad kirjad ka ära.R4 mootori puhul on ABS-i pokk ka roolivõimendi õlikopsiku all.
Lammutada tuleb just niipalju et ligi pääs on vaba,nagu mainitud siis mootor jääb veidi ette... http://www.omegaowners.com/forum/YaBB.pl?num=1236366278" onclick="window.open(this.href);return false; eelviimasel pildil paistab ABS-i süsteem(hõbedane klots,torud küljes)
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas arska »

seal pole tegelikult mitte midagi hullu,kui kannatust jätkub inimesel siis saab hakkama,vaja läheb ainult väikeseid torks v6tmeid ehk siis tähikuid pikka otsaga ja asi lahendatud!
Image
Toni24

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Toni24 »

Ei hakanud uut teemat tegema,küsiks veojõukontrolli kohta.Et kas seda maha võtta või kuidagi seadistada ei saa,et ta vähem sekkuks.Foori taga ikka mõtetu asi kõigepealt mõkitab paar sekki ja siis uimab minema.Lülitist olen teadlik sellest ei muutu eriti midagi.Talvel hea asi muidugi aga vahest tahaks nagu mootorist ka mõnu tunda.Tundub,et mootoril ka mingi piiraja peal peale 60km\h käib nagu jõnks läbi ja liigub oluliselt paremini.Kunagi jäi kuskilt kõrva,et alles siis teeb teise segusiibri lahti.Masin ise MV6 96a automaat.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Tim »

Toni24 kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema,küsiks veojõukontrolli kohta.Et kas seda maha võtta või kuidagi seadistada ei saa,et ta vähem sekkuks.Foori taga ikka mõtetu asi kõigepealt mõkitab paar sekki ja siis uimab minema.Lülitist olen teadlik sellest ei muutu eriti midagi.Talvel hea asi muidugi aga vahest tahaks nagu mootorist ka mõnu tunda.Tundub,et mootoril ka mingi piiraja peal peale 60km\h käib nagu jõnks läbi ja liigub oluliselt paremini.Kunagi jäi kuskilt kõrva,et alles siis teeb teise segusiibri lahti.Masin ise MV6 96a automaat.
Kas siis nupust ei lülitagi veojõukontrolli välja?Muidu nupust peaks asi ON/OFF olema,seadistada vaevalt et annab.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas arska »

seda ei anna seadistada,aga kui tahad nautida siis seal apsi ploki peal oleva karbi kaane all olev yks pistik yhenda lahti ja mure murtud,olen ise proovinud isegi! :lol: :lol: :lol:
Image
y2k87

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas y2k87 »

Saabidel on vähemalt automaat kastil pöördemomendi piiraja peal. Oli vist nii, et teisest või kolmandast käidust andis alles täis momendi takka. Et mitte rikkuda kasti.
http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread ... 8#pid78776" onclick="window.open(this.href);return false;
EqEq

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas EqEq »

Toni24 kirjutas:Lülitist olen teadlik sellest ei muutu eriti midagi.
Oot ma ei saa ka aru, et mis mõttes ei muutu midagi :?: Muljud nuppu ja korras, TC maas.
EqEq

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas EqEq »

Jah, mul vähemalt küll nii, et kui muljud nuppu, siis lööb armatuuris märgutule põlema, et TC välja lülitatud. Talviti pea koguaeg see väljas, millal veel tagavedu nautida, kui mitte siis :D
ultimaco

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas ultimaco »

sekkun teemasse mul see tc tuli põleb koguaeg... et kuidas seda maha saada?? et mis pistik kuskohast ära võtta? ei saanud täpselt aru...
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26

Re: K: Milline on ABS/TC aju?

Postitus Postitas Marcouver »

Mul oli abs, tc spido kõik asjad ühesõnaga peetis ja sain asja korda, võtsin absi maha, seal all on siis kogu süsteem (aju) ja seal oli vaja natukene modida ja töötab tänaseni :) Pole rasket midagi maha võtmisel, roolivõimu potska lükka nurka ja hakka ainult asju lahti ühendama ja tõsta kogu kupatus välja.. nati niru töö on aga noh mutrid võivad üle keerata, nii nagu mul juhtus :D
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Vasta