Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Kontakt:

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas eedu32 »

Ei ei viita just sinule ja pole see mees kes näpuga näitab . Marko540 aga sule ... tubli poiss ... teab mis teeb . Minu enda masinal sama lugu et lisa kauged on gaaslahendusega.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

Tim kirjutas:Kas xenoni süsteemi võib paigaldada ka tavalise(ilma läätseta tuli) tule sisse?
Kudas siis asi on tegelikult?
Natuke uurisin ka liiklusseadusest aga ei saanud selle kohapealt targemaks.

Täna õhtupoolikul Kuressaarest Muhu poole sõites,nägin 3masinat millel kenad sinised tuled hoolega vastutulijaid pimestasid.2masinat neist olid universaalid ja muidugi oli tagaots neil vägagi maadligi,ei mingit arusaama koormatud masinaga sõites tulede korrektorist.
Igaks juhuks ka andsin kaugtuledega märku et pimestab...aga küllap vaatasid et mingi imelik siin põlksutab tuledega.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Adi King »

Sellepärast peabki olema xenonitega masinal automaatsed tulede regulaatorid õõtsa peal, nagu mul. + pesurid muidugi. :D
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Marcouver »

Taga targemaks! Nägin täna kuressaares maxima juures vana risu volkswagen transa bussi millel sinised silmad ees! Tõmbasin kohe Super Mariole traati, number kirjutati üles, kui selline peaks veel linnavahel tolknema siis mendid pääl! :lol:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1977
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has tänanud: 4 korda
Been tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

ärge solvuge aga mul on tunne et meil on siia pugejad tekkind :( :roll:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tim »

Nendel "sinisilmadel" tulebki elu raskaks teha!Kaubiku roolis istudes vb.ei pimestagi nii hästi silmi,kui sõiduauto rooli taga olles(st.istutakse kõrgemal).

Ei ole ainuke endaarust kes hädaldab sellise asja pärast,töö juures on juba mõnda aega nende siniste tulede pärast pikem "arutelu" olnud.

Kuna politsei on minuarust ainult kiiruse mõõtmise peal väljas,siis polekski üldse paha mõte seda xenoni teemat korra meedias üles võtta.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Marcouver »

Tim kirjutas:Nendel "sinisilmadel" tulebki elu raskaks teha!Kaubiku roolis istudes vb.ei pimestagi nii hästi silmi,kui sõiduauto rooli taga olles(st.istutakse kõrgemal).

Ei ole ainuke endaarust kes hädaldab sellise asja pärast,töö juures on juba mõnda aega nende siniste tulede pärast pikem "arutelu" olnud.

Kuna politsei on minuarust ainult kiiruse mõõtmise peal väljas,siis polekski üldse paha mõte seda xenoni teemat korra meedias üles võtta.
Irw, Muhu mees Tim võtab kõik illegaalsed neoonivennad enne saarele randumist kinni ja annab mentidele üless :lol: Vägev värk :lol: Ei ma olen ka poolt, kui ei tohi siis ei tohi, kutsugu teised mulle ka mendid peale, kui vajadus tekib! :lol: Mul suva mul hetkel kõik legaalne! :lol:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
aleks25
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Mär 2010 19:01
Asukoht: Lääne-Virumaa kadrina ja Vantaa

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas aleks25 »

vaata aga vaata kangelane tekkind meil loob eestis korda
Andreas0110

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Andreas0110 »

Mind häirivad need pimestavad tuled ka, aga no kui mööda saab sellest autost, siis on asi unustatud juba, et vb kümnest vastutulevast autost ühel on probleem tuledega. Ei mina viitsi ennast vaevata selle nr üles kirjutamise või värgiga- ega minu auto ka täiesti legaalne ei ole.
Küll aga lisaks poolt hääle meedias probleemi kajastamiseks, et korravalvurid neid kontrollima hakkaks vms. Pole neil tarvis teetööde ajal lolli mängida oma kiiruse mõõtmisega, kus lubatud kiirus on juba meeletu palju või niisama nöökida liistude puudumise vms pärast.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1977
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has tänanud: 4 korda
Been tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

Isegi saanud roolivõimu kirjutatud sellest teemast, aga nüüd sõidan bussiga ja aeg annab mulle ka võimaluse koralikud prosed ette panna ja siis :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Olen isegi vihastanud, kuna ametivõime see ei huvita siis asi juba omakohtus ja seda ma teengi kui võimalik!
Loodan vaid ,et ei pea mõnele klubilisele seda tegema :(
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas arska »

Andreas0110 kirjutas:Mind häirivad need pimestavad tuled ka, aga no kui mööda saab sellest autost, siis on asi unustatud juba, et vb kümnest vastutulevast autost ühel on probleem tuledega. Ei mina viitsi ennast vaevata selle nr üles kirjutamise või värgiga- ega minu auto ka täiesti legaalne ei ole.
Küll aga lisaks poolt hääle meedias probleemi kajastamiseks, et korravalvurid neid kontrollima hakkaks vms. Pole neil tarvis teetööde ajal lolli mängida oma kiiruse mõõtmisega, kus lubatud kiirus on juba meeletu palju või niisama nöökida liistude puudumise vms pärast.
ei tea mis ajast mendid sul hakkavad liistude puudumise pärast kylge ah??? :lol:
Image
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Has tänanud: 37 korda
Been tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas tanellenat »

Ära räägi midagi talvel Pärnus DPD kaubikul oli stange lahti eest ja kuna talle ei meeldinud politsei ning ei teinud meelsasti koostööd siis väänati tal käed kapotile ja süüdistuseks oli sündmus kohalt põgenemine :lol: :lol: Tüüp proovis siis selgitada et see oli tänu lumevallile töö juures kus stange rippu kukkus :mrgreen:
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Andreas0110

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Andreas0110 »

1+ aasta tagasi omegaga sõites oli 2 ukseliistu puudu ja märk tagant ka. No ja Raplas õhtupoole niisama tiirutades juhtusid mendid oma bussiga vastu tulema ja hopsti ots ringi ja peatasid mu. Ainuke asi millega nuriseti oli liistude puudumine ja märki polnud taga, selgitasin, et pole jõudnud keretöid veel ette võtta ja siis kohe paukus, et tuleb leida see aeg siis, et selle eest võib kuni 3000 krooni trahvi teha väites, et kõik mis on tehases külge pandud peavad küljes olema. Ja lasti minema.
silluboy

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas silluboy »

ot sa tahad väita et kui ma nn tuuningu käigus eemaldan küljeliistud ja märgid siis võin tsekiraamatu valmis panna w-
See ju jama.
Mul taga stange nurk veits lahti ja pragu sees ja kapott ka veel pildi ja vähe erineva tooniga ja on mind mingi 3 korda kinni pidand ja puhuma pandud, siis vabandavad et aega raiskasid ja lasevad minekut, ku...... teab mis neil viga.
Ei no tagavedu ja talvel sai pulle.
Muide uus talv kohe varsti ukse ees :twisted:
Andreas0110

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Andreas0110 »

Mina räägin nii nagu mulle öeldi, nemad väitsid :D
Paar päeva hiljem kruvisin kipsikatega puuduolevad liistud külge tagasi ja paar kuud hiljem eemaldasin üldse liistud. Pahteldasin täis ning värvisin üle ja üldmulje jäi täitsa kena. Korduvalt nägid mind peale seda sõitmas ja polnud asja peatada enam.
Aga eks Rapla korravalvurite kohta nii mõnelgi lisada oma seiklus.
Vasta