Kord on jõudu siis jälle pole

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
raudpats

Kord on jõudu siis jälle pole

Postitus Postitas raudpats »

Mure selline. Masin 97, 2,5 TD
Käima läheb kenasti töötab ka mootor ilusti.
Aga sõites nagu jõudu pole. väga pikalt veab hoo üles, vajutan gaasi põhja aga kompuuter näitab, et ega kütet üle 11-12 liitri 100-le ei lähe
Samas vahest on jõud taga ja ka kütust gaasi vajutamisel üle 30 liitri 100km kohta ja ikka tunda, et masin veab.
Ja siis kohati jukerdab, kord on jõud, kord pole. Ja masin teebki sõites nii on ei ole jõudu.

Teine mure on see, et kohe kui temperatuur üle 90 läheb, lähevad aknad uduseks. Esiklaasi hoiab puhtana kui sinna soe õhk peale uhada. Sama teiste klaasidega.
Ruc
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 08 Juun 2012 04:38

Re: Kord on jõudu siis jälle pole

Postitus Postitas Ruc »

udukohta niipalju, et maitse seda udu, kui on örnalt magusa maitsega, ning tosooli kaob vaikselt siis salongiradikas lekkima hakkanud ilmselt.

Ning see jõu jama on siis mitmel üle elatud, üsna kindel, et asi juhtpihustis, see veatuld pölema ei lõõ, aga veakood salvestud, diagnost vaja teha, siis koodid kustutada ja uuesti. Ehkupeale võid ka öhulugeja ja tempanduri ja etteandepumba ja körgsurvepumba ja röhuanduri, turbo ja mapanduri, vaakumvoolikud, egr jms käik ära vahetada, aga tee diagnost ja olen üsna kindel, et juhtpihusti on diagnoos..
Vw/audi, margipõhine diagnostika- ja üldseade muudele autodele. Koodilugemine/kustutamine, parameetrite vaatlemine, muu lihtsam liigutus 10.- 57838007
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku

Re: Kord on jõudu siis jälle pole

Postitus Postitas risto »

mul tegi kunagi sama pulli ja veaks oli juhtpihusti...tule lõi kh põlema,kui jõud kadus..ostsin foorumist 20 euriga pihusti ja siiani on toiminud
Veeanti

Re: Kord on jõudu siis jälle pole

Postitus Postitas Veeanti »

ja kütus võiks ka olla talvine, mul endal oli ka tangitud suvine kütus oktoobri alguses aga põhja rootsis oli -17. Mingi hetk hakkasin mööda sõitu tegema ja jõud kadunud. esimesse tanklasse talvine sisse ja u. tunni möödudes filtrid parafinist puhtad ja ka jõud tagasi ja seda siiani :)
raudpats

Re: Kord on jõudu siis jälle pole

Postitus Postitas raudpats »

Ühtegi tuld pole mul põlema löönud.
Ja viga on juba suvel. Sega kütuses ei tohiks ka asi olla. Etteandepump paagist on vahetatud.
Suvel mingi klõbina pärast kuulati ka pihustid õle, heli oli normaalne.
Milline see juhtpihusti on muidu?
Veeanti

Re: Kord on jõudu siis jälle pole

Postitus Postitas Veeanti »

juhtpihusti... kindlalt ei mäleta kas kolmas või neljas, aga pihustisse peaks minema ka üks juhe vist. peaks millegi pooles erinema teistest visuaalselt vaadates :?
raudpats

Re: Kord on jõudu siis jälle pole

Postitus Postitas raudpats »

Klaside uduseks minemise kohta veel ... mingit maitset ei tundu olevat..

Ja see udu tuleb sii skui temperatuur hakkab mingi 90.ni jõudma.
Järeldan, et kui termostaat hakkab vett ringlusesse laskma siis tuleb ka udu kohe. Ehk mõni oskab aidata?
Vasta