Eks audi ja bemmi omanikul ole ka juba raha ja autotootjad teavad seda, mida varem sa sellega esindusse remonti tiksud seda suurem lootus on neil sind välja vihastada ja uue auto järele haarama ja kui juba elupõline audi või bemarivend siis opeliga või fordiga teda ära ei meelita ja sa ostad järjekordselt sama autotootja kauba
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
ei tea kas siin foorumis ka teemat on sellekohta.. aga küsiksin,et mis värve omega klubi rahvas soovitab kasutada autopeal? mis firmad oleksid odavama poolsed ja kvaliteetsemad?
mida veel ennem värvimist alla visata, happekrunti vms vast?
ja palju ühele sedaanile krunti ning värvi kuluks?
kuna plaan märtsi algul autot värvida siis uurin maad,et mida keegi soovitab.
täna siis kui poisil aias käisin ... oleks peaaaegu juhtunud liiklusõnnetus samal kohal kus 3 a tagasi juthus avarii... samas kohas... ja mina polnud syydi... ja seekord poleks ka mina syydi olnud.... kuna mersu vennal põles punane tuli.... see ristmik saab varsti saatuslikuks vist..... hoiame pöialt.... tglt ma kardan juba seda ristmikku... see juba 6 kord kui inimesed ei saa ARU ET NEIL PUNANE PÕLEB!!! JA KRT KUI PUNANE PÕLEB SIIS LIIGELDA EI TOHI... JÄRGMINE KORD KUI YKSI OLEN SIIS SÕIDAN MA SELLELE PUNASE TULEGA YLETAJALE KYLJEPEALT SISSE ET TA OMA NIME KAHH EI MÄLETA ENAM.... JA KUI YKSKORD KEEGI LAMMAS SÕIDAB MULLE SISSE KUI POJA PEAL ON SIIS TULETAN SULLE MEELDE ET MA TAON SU VAESEOMAKS ET KEEGI EI TUNNE ENAM SIND ÄRA!!!!!!!!!!!!!! RÄÄGIN MA SIIS PELGULINNA SYNNITUSMAJA RISTMIKUST... JA ÄRA ARVA ET MA EI LEIA SIND MUJALT YLESSE!!!!! MUL ON SU AUTO NUMBER OLEMAS HÄRRA MERSUJUHT... HÕBEDANE E KLASSI MERSU!!!!!!!!!! KELLELE SITKAS SIGNAALI LASTI!!!!!!!!!!! KUI KEEGI VIITSIB JAGADA... VÕIB KH... TAHAKS SELLE LAMBAGA SILAMST SILMA VÄHE RÄÄKIDA... TOIMUS SEE 01.25.2013.. KELL 17.45 AEG UMBES... SULLE LASTI SITAKS SIGNAALI KHH... NII ET OLE ÕNNELIK ET SULLE KYLJE PEALT SISSE EI SÕUDNUD OLEKS MUL JEEP OLNUD JA YKSI OLNUD SIIS OLEKS MA SUST YLE SÕITNUD!!!!!!!!!!!!!