K: probleem salongis

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
omegakutt

K: probleem salongis

Postitus Postitas omegakutt »

Tere. Probleem siis selline kui autos seda soojenduse nuppu keerata mis reguleerib nii jalgadele sooja või klaasile jne. Igatahes ma ei saa aru milles probleem on kui seda keerata siis väga ei muutu midagi ikka puhub armatuuri ees olevatest avadest ning mitte kuskilt mujalt. Kas omega b 95 aastal on see reguleerimise värk vaakumi pealt? :D

Teine mure siis see ka et need nupud mis on kesk konsooli külles näiteks ohukad siis istme soojenduse nupud kliima nupp ja üks mingi nupp veel et miks need ei tööta vajuta palju tahad aga ainult kliima nupp töötab muud nupud tummad :D kus kohast neid vigu otsida?


Ootan targematelt vastuseid :)
Ruc
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 08 Juun 2012 04:38

Re: K: probleem salongis

Postitus Postitas Ruc »

ohukatel on mul olnud, et lissalt nupp väsinud, suunatuled ikka töötavad? ma pidin kruvika ohukanupuvahele väänama, et suunatuli tööle hakkaks :D
Ning klapid jam liiguvad vaakumiga, kuulda lausa ilusti kuidas toimib kui nuppe näppida...
Vw/audi, margipõhine diagnostika- ja üldseade muudele autodele. Koodilugemine/kustutamine, parameetrite vaatlemine, muu lihtsam liigutus 10.- 57838007
omegakutt

Re: K: probleem salongis

Postitus Postitas omegakutt »

ohutule lüliti on ka pees sinna tikk vahele pandud :D
o:mega

Re: K: probleem salongis

Postitus Postitas o:mega »

omegakutt kirjutas:kui seda keerata siis väga ei muutu midagi ikka puhub armatuuri ees olevatest avadest ning mitte kuskilt mujalt. Kas omega b 95 aastal on see reguleerimise värk vaakumi pealt? :D

Teine mure siis see ka et need nupud mis on kesk konsooli külles näiteks ohukad siis istme soojenduse nupud kliima nupp ja üks mingi nupp veel et miks need ei tööta vajuta palju tahad aga ainult kliima nupp töötab muud nupud tummad :D kus kohast neid vigu otsida?


Ootan targematelt vastuseid :)
Kas nüüd targem aga ilmselt on istmesoojendused läbipõlenud või istmesoojendusest on ainult nupud olemas. käivad vaakumiga. Õhusuunajad ja "üks mingi nupp veel" käivad vaakumiga. Leia ise vaakumi viga üles või lase spetsialistidel üle vaadata. Ohutulede lüliti saad poest või siis kasvõi siit varuosademüüjate käest või autolammutustest.
Vasta