Teen ka siis otsa lahti. Sai endale soetatud esimeseks autoks siis ka Omega. Auto sai ise muidu ostetud Tartust septembri kuus 1400 euroga. Sai siis nüüd hiljuti kasutajalt risto endale suveks valuveljed soetatud . Lisadest on autol peal elektriline iste, elektrilised peeglid, püsikiiruse hoidja ja rohkem ei oskagi nagu praegu lisada kui tuleb midagi siis lisan. Pildid on antud lingil. http://pica.ee/album/13316" onclick="window.open(this.href);return false;
Sai siis esimeste uste kõlarid ka ära vahetatud sisse läksid siis sellised elemendid ( http://www.noortehnik.ee/grupid/action/ ... uct_id/20/" onclick="window.open(this.href);return false; ) ja nüüd peale jõule on plaanis ka tagumiste uste kõlarid ka ära vahetada sinna plaanin selliseid panna ( http://www.noortehnik.ee/grupid/action/ ... uct_id/19/" onclick="window.open(this.href);return false; )
Sai vahepeal autot keevitatud (need potsikud kuhu amort koos vedruga kinni lähevad, pidi olema omegate tüüp probleem)
Nüüd plaanis lähipäevadel veel käia sillastendis kuna auto sõi juba rehvi ka ernalt.
Tehtud tööd:
amordi püstak keevitatud
vahetatud kindalaegas
vahetatud kõik eesmised pirnid
vahetatud geneka rihm
vahetatud vasak välimine rooliots
õli vahetatud 4000km tagasi+ filter
Opel Omega B 2.5 td 1995
Re: Opel Omega B 2.5 td 1995
Soovitud pildid! Lisamine lihtne:kõigepealt valida Img ja siis sulgude vahele pildi link kopida!


Ise jäin kahjuks nende velgede osas hiljaks!


Ise jäin kahjuks nende velgede osas hiljaks!


Re: Opel Omega B 2.5 td 1995
Omega 978 kirjutas:Soovitud pildid! Lisamine lihtne:kõigepealt valida Img ja siis sulgude vahele pildi link kopida!
Ise jäin kahjuks nende velgede osas hiljaks!
Tänud abi eest nüüd avastasin ise ka et on suht lihtne:) Aga velgedega läks jah suht hästi sai suht kommiraha eest sirged veljed.
Re: Opel Omega B 2.5 td 1995
Vahepeal on auto endale uue maki saanud 
ja nagu plaanisin ka tagumistesse ustesse uued kõlarid
Sai nüüd hiljuti veel endale soetatud Subwoofer http://www.pioneer.eu/eur/products/arch ... index.html

ja nagu plaanisin ka tagumistesse ustesse uued kõlarid

Sai nüüd hiljuti veel endale soetatud Subwoofer http://www.pioneer.eu/eur/products/arch ... index.html