Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad.

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
enricoerki

Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad.

Postitus Postitas enricoerki »

Kas kellegil on midagi sellist esinenud ning mis võiks seda põhjustada?
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga

Re: Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad

Postitus Postitas fckernu »

Kas genekas laeb korralikult ? oled mõõtnud laadimist ? Viga võibolla geneka kehvas laadimises. Minul ka geneka tuli vaikselt hõõgus, ja viga oligi genekas.
enricoerki

Re: Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad

Postitus Postitas enricoerki »

Laadimine korras.
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga

Re: Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad

Postitus Postitas fckernu »

Ok siis loodame, et targemad mehed loevad :wink:
ChrisDian

Re: Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad

Postitus Postitas ChrisDian »

Üks variant on kehv massiühendus kuskil. Järje ajamiseks oleks vaja auto juures olla.
Mul passatil hakkas laadimistuli hõõguma vahetult enne seda kui genekas ülepinget andma hakkas. 15,5V juures läksid lauas kõik tuled põlema.
Variante on kõvasti.
Veeanti

Re: Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad

Postitus Postitas Veeanti »

ChrisDian kirjutas:Üks variant on kehv massiühendus kuskil. Järje ajamiseks oleks vaja auto juures olla.
Mul passatil hakkas laadimistuli hõõguma vahetult enne seda kui genekas ülepinget andma hakkas. 15,5V juures läksid lauas kõik tuled põlema.
Variante on kõvasti.
mul oli Omegal laadimine 15,5 ja ükski tuli ei hakanud põlema. Mõõtma hakkasin kuna aku +klemm läks kuumaks ja sai vahetatud ära aku juhe mis läks genekast aku peale ja asi korras enam vähem kuigi ikka laadimine 14,7.
-JT-

Re: Omega 98a. 2,0 100 kw. geneka ja õlisurve tuli hõõguvad

Postitus Postitas -JT- »

Veeanti kirjutas:
ChrisDian kirjutas:Üks variant on kehv massiühendus kuskil. Järje ajamiseks oleks vaja auto juures olla.
Mul passatil hakkas laadimistuli hõõguma vahetult enne seda kui genekas ülepinget andma hakkas. 15,5V juures läksid lauas kõik tuled põlema.
Variante on kõvasti.
mul oli Omegal laadimine 15,5 ja ükski tuli ei hakanud põlema. Mõõtma hakkasin kuna aku +klemm läks kuumaks ja sai vahetatud ära aku juhe mis läks genekast aku peale ja asi korras enam vähem kuigi ikka laadimine 14,7.
14,7 suht normaalne laadimine.Tablett ongi 14v peal.
Vasta